GŁOSUJEMY !!

Dzień dobry 🙂 zapraszamy do odwiedzenia i zagłosowania na zaprzyjaźnioną księgarnię w Poznaniu, w której mieliśmy okazję gościć w tam tym roku 🙂 pozdrawiamy Sursum Corda 👋
Link do naszego spotkania: https://youtu.be/tUlZvZfaZbw
🇵🇱🐺🇵🇱 OGŁOSZENIA 🇵🇱🐺🇵🇱
Wszystkie osoby, które chcą dołączyć do Watahy Głosu Obywatelskiego prosimy przed przyjściem na spotkanie o obejrzenie dwóch programów dostępnych na kanale Głosu Obywatelskiego. Pierwszy program to Watahy – Po co? Dlaczego? z dnia 25 sierpnia 2021 roku oraz drugi Watahy idą dalej z dnia 15 października 2021 roku. Na spotkaniach będziemy o tym rozmawiać.
👉 Cotygodniowe spotkanie watahy lubelskiej WGO piątek 18:30 Krasnik Pomnik Partyzanta
👉 Spotkanie otwarte Watahy Poznań Głosu Obywatelskiego, każdy wtorek o godz. 18:00, zbiórka przed wejściem do King Cross Marcelin od ulicy Bukowskiej.
👉 Kraków. Spotkanie Watahy GO dla nowych osób w Krakowie – 23 czerwca 2022r. (czwartek) godz. 18:00
w Parku Lotników Polskich (pod Pomnikiem Ku Czci Lotników Polskich)
Zapraszamy!
👉 Przemyśl. Spotkanie dla nowych osób, które chcą maszerować z Watahami Głosu Obywatelskiego 25.06 o godzinie 18 przy niedźwiadku na Rynku. Zapraszamy!
👉 Spotkanie Watahy GO dla nowych osob w Piotrkowie Trybunalskim – niedziela – 26 czerwca godz.17.00 – w Parku Jana Pawla 2 przy amfiteatrze. Zapraszamy!
👉 Spotkanie Watahy Płockiej GO odbędzie się 26 czerwca o godz. 16 koło bramy parku na Podolszycach7 Północ, obok górki saneczkowej i toru rowerowego. Zapraszamy
👉 Spotkanie dla nowych członków Płockiej Watahy GO – poniedziałek 27 czerwca godz 17 koło schodów do amfiteatru między hotelem Starzyński a Sądem.
‼️Oficjalny adres email do Watahy Głosu Obywatelskiego:
👉 kontakt@glosobywatelski.tv
oraz zapraszam na naszą stronę 👇
Pozdrawiamy #WGO
Dołącz do Watahy GO! Zapraszamy! Nasz komunikator -> DISCORD GO: https://discord.gg/ZsMryWYa8J

1 thought on “GŁOSUJEMY !!”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *