O upadku cywilizacji…

Najwyższą siłą sprawczą w tworzeniu historii jest siła woli!
 

Historia uczy nas, że siłą woli nielicznych władców, upadały cywilizacje i tworzyły się nowe. W chwili obecnej jesteśmy świadkami upadku cywilizacji łacińskiej i supremacji białego człowieka.
 
 
Dotychczas wszystkie cywilizacje powstawały w oparciu o przemoc. Ginęły ogromne armie i ludność cywilna. Niszczycielska siła przemocy raniła również przyrodę. Ogniem i mieczem. W XX wieku także bardziej śmiercionośnymi metodami wykuwano nowe zasady dominacji, nie licząc się z mieszkańcami tego globu, ani z prawami natury.
 
W XXI wieku deep state opanował rządy większości  rozwiniętych “cywilizacyjnie” krajów i narzuca NOWY ŁAD. Za pomocą manipulacji, fałszu, szalbierczego prawa narzucanego całemu światu, dominacji medialnej i grabieży niszczona zostaje Ziemia i jej mieszkańcy.
 
Znajdujemy się w okresie przełomu cywilizacyjnego, tak jak to miało miejsce wielokrotnie w historii, ale tym razem stawka jest o wiele wyższa. Istnienie cywilizacji ziemskiej w całym zakresie może być unicestwione, gdyż człowiek odrzucił etykę i moralność. Zastąpiła ją oślepiająca żądza zysku i dominacji. Militarne siły destrukcji rozrastają się w zawrotnym tempie, nowe technologie dążą do kontroli umysłu każdego mieszkańca Ziemi i podporządkowania całej ludzkości poprzez transhumanizację człowieka.
 
Imperium Zła zagraża całemu Światu. My Polacy Słowianie, zwracamy się do wszystkich z przesłaniem:
 
Stwórzmy razem nową cywilizację pokojowego współistnienia opartą na wzajemnym poszanowaniu i ochronie Matki Ziemi oraz bezwzględnym stosowaniu zasad etyki we wszystkich dziedzinach życia i nauki. Nie zrobimy tego jednak bez wyrażania prawdy stanowczo i głośno oraz bez rozliczenia naszej historii i naszych oprawców.
 
Uznajmy nasze błędy w sposobie gospodarowania zasobami naturalnymi. Natura sama się odradza, ale nie umie sobie poradzić z nowym kontynentem śmieci plastikowych na Pacyfiku, ze śmiercionośnym promieniowaniem zakłócającym migracje gatunków, zanieczyszczaniem wód i gleby chemią oraz odpadami przemysłu zbrojeniowego, także nuklearnego.
 
Za pomocą manipulacji medialnych przekonuje się ludzi, że rzekomo CO2 jest szkodliwe i opodatkowuje się ludność wielu krajów, których rządy ulegają naciskom deep state, by pozyskane środki wykorzystywać przeciw człowiekowi za pomocą broni bakteriologicznej kreując sztuczną pandemię i dyktaturę sanitarną. Do tego transformuje się ludzkie DNA, by tworzyć nową rasę posłusznych niewolników, niszczy się ludzi i zwierzęta zatrutą żywnością, narzuca się niebezpiecznie zawyżone normy promieniowania w celu wywołania nowych chorób cywilizacyjnych i depopulacji, manipuluje się nawet pogodą.
 
Powszechna cenzura, destrukcja szkolnictwa, manipulacja umysłami od najmłodszych lat, odejście od tradycji i mądrości przodków jest równią pochyłą, po której stacza się ludzkość. Ten stan rzeczy został stworzony poprzez światową lichwę i fałszywy pieniądz fiducjarny.
 
Świat pod rządami psychopatów i zboczeńców jest zagrożony. Dlatego potrzebujemy nowej cywilizacji opartej na prawdzie i odpowiedzialności za czyny i słowa.
 
Siła woli jest siłą twórczą historii.
 
Walczmy o to, by siłą woli pokonać Imperium zła  i wspólnie wypracować nowe zasady współistnienia wszystkich istot żywych.
 
Krakowska Niewiasta #WGO

4 thoughts on “O upadku cywilizacji…”

 1. Ja też się zgadzam z tym, zabierana jest nam wolność.Naj gorsze to że ludzie tego nie widzą.

 2. Mądry tekst, Niewiasto. Mówisz, jak przystało prawdziwej, słowiańskiej Wiedźmie.
  Dla mnie wolność jest wartością podstawową – tylko wolny człowiek może być moralny, odpowiedzialny za swoje życie i za otaczający go świat. Niewolnik, jako nieposiadający woli, jest tylko narzędziem, wykonawcą.
  Rodzimy się wolni, jak wszystkie dzieci Matki Ziemi. Później dzieje się z nami coś złego. Pozwalamy się krzywdzić i sami zaczynamy krzywdzić innych.
  Trzeba to zmienić. I zmienimy – my, którzy nie zapomnieliśmy, czym jest wolność.
  Zastanawiam się nad przystąpieniem do Watah.
  Pozdrawiam serdecznie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *