OGŁOSZENIA

Cotygodniowe spotkanie Watahy Lubelskiej GO każdy piątek o 18:30 Krasnik Pomnik Partyzanta. Zapraszamy!

Spotkanie otwarte Watahy Poznań Głosu Obywatelskiego, każdy wtorek, godzina 18:00, zbiórka przed wejściem do King Cross Marcelin od ulicy Bukowskiej. Zapraszamy!

Spotkanie Watahy Bieszczadzkiej GO dla nowych i stałych członków 7.09. środa godzina 18, w Słodkim Domku w Lesku. Zapraszamy!

Spotkanie dla nowych członków WGO Płock odbędzie się 11 września o godzinie 16.45 przy schodach do Amfiteatru między Hotelem Starzyński a Sądem.

Spotkanie Watahy GO dla nowych osob w Sieradzu – niedziela – 11 września godz.16.00 – na Rynku Sieradzkim przy pompie. Zapraszamy!

Spotkanie Watahy GO dla nowych osob w Łodzi – niedziela – 11 września godz.15.00 – w Parku Poniatowskiego rog Mickiewicza i Żeromskiego. Zapraszamy!

Radom. Spotkanie dla nowych osób, które chcą maszerować z Watahami Głosu Obywatelskiego w czwartek 15 września o 17:00 przy pomniku Jana Kochanowskiego, Plac Corazziego. Zapraszamy!

Spotkanie dla kandydatów do Watahy Głosu Obywatelskiego Szczecin odbędzie się na Jasnych Błoniach pod pomnikiem Jana Pawła II w piątek 16 i 30 września o godz. 18:00, na miejscu czekamy kwadrans, zapraszamy…

Świętokrzyska Wataha GO zaprasza na spotkanie dla nowych osób w niedzielę 18 września o godz. 17.00, w Kielcach, w Parku Miejskim przy muszli koncertowej.

Spotkanie Watahy Szydłowieckiej GO dla nowych osób odbędzie się 20.09. (wtorek) o godz. 17.30 w Parku Niepodległości pod pomnikiem żołnierzy Armii Krajowej (park koło cukierni Adamczyka). Czekamy 15 minut. Zapraszamy!

Spotkanie Kujawsko Pomorskiej Watahy GO odbędzie się w sobotę 24 września 2022 o godz. 15:00 w Toruniu w parku Rapackiego pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego.

Oficjalny adres email do Watahy Głosu Obywatelskiego:

kontakt@glosobywatelski.tv

oraz zapraszam na naszą stronę
www.glosobywatelski.tv

Pozdrawiamy #WGO

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *