Co tam Panie w polityce?

Można odnieść wrażenie, że jesteśmy jak we wrześniu 1939 roku w stanie wojny światowej. Bogu dzięki wojna kinetyczna nas nie dotyczy, ale żniwo tej wojny jest porównywalne…

Pewnie zastanawiacie się, o czym ja mówię??

Dane. Po prostu, dane.

200 000 nadmiarowych zgonów, to ofiary tej hybrydowej wojny, która rozkręca się w zastraszającym tempie. Jest to wojna o umysły, o ciała i o ducha ludzi na całym świecie. Bronią podstawową jest propaganda i cenzura oraz podatki, a także broń biologiczna i elektrosoniczna.

Sekta psychopatów i zwolenników religii ochrony środowiska, zmusza nas do przyjęcia dogmatów tej nowej religii, nie czyniąc zgoła nic w celu rzetelnej ochrony środowiska i prawidłowgo zagospodarywania bogactw Ziemi.

CO2 nagle stało się wrogiem numer JEDEN.

Już w szkole podstawowej dzieci uczą się, że z dwutlenku węgla i wody przy wykorzystaniu energii światła słonecznego powstają związki organiczne i tlen, będące pokarmem dla roślin.

Jakie to proste. Z CO2 i H2O powstaje tlen, a ludziom nakładają podatki za wytwarzanie podstawowego nośnika fotosyntezy.

Dodajmy do tego smugi chemiczne wytwarzane przez samoloty (co ciekawe, już w 2015 roku Hiszpanie na łamach Parlamentu Europejskiego przyznali się do oprysków w czterech regionach) – program wdrożony na początku XXI wieku jako zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem słońca. Czyli ograniczając dostęp promieni słonecznych, spowalniamy proces fotosyntezy.

W naszym kraju zatruwa się wodę.

Ścieki warszawskie w Wiśle, zatruta Odra i wiele innych rzek w pomniejszym stopniu. W innych krajach są nieporównywalnie większe katastrofy od dawna. W Kazachstanie, w Chinach, w Niemczech, w każdym kraju gdzie wydobywa się złoża pierwiastków ziem rzadkich, gdzie rozwinięty jest przemysł chemiczny i gdzie rządzi ideologia zysku w miejce rozumu.

Do fotosyntezy potrzebne jest CO2 i woda. Zatruwając wodę zatruwamy produkty roślinne. Dorzucając glifosat i środki ochrony roślin mamy gwarancję, że ludzkość będzie zatruta wcześniej czy później.

Wycina się na potęgę lasy. Padła ofiarą puszcza amazońska, lasy tropikalne i podzwrotnikowe. Teraz przyszła kolej na polskie lasy. No bo trzeba zmniejszyć ilość tlenu produkowanego przez kompleksy leśne, żeby móc wmawiać ludziom, że CO2 jest szkodliwe. Żeby płacili haracz bez szemrania.

Komu służy ta kłamliwa propaganda?

Myśląc skrótowo można powiedzieć, że służy głównie tym, których stać na wytwarzanie CO2 za pomocą prywatnych odrzutowców, właścicielom drogich rezydencji po kilkatysięcy m2 powierzchni z podgrzewanymi basenami oraz drogich, nieekonomicznych aut.

Pogłębiając temat z punktu spojrzenia geopolitycznego, możemy też wyciągnąć inne wnioski.

Ameryka północna, kraj zdominowany przez kolonialistów, którzy bezlitośnie wymordowali ludność rdzenną, za pomocą broni biologicznej i palnej oraz alkoholu, rozszerzała swoje wpływy kolonialne na cały świat i tym samym sposobem pod pretekstem wprowadzania demokracji i obrony praw człowieka prowadziła działania wojenne niemal w każdym zakątku świata. Dokonując przewrotów i stymulując wojny domowe, mordowała rzesze nieświadomej i manipulowanej ludności. Kto pamięta dzisiaj okropności wojny w Wietnamie? Bombardowania napalmem? Handel heroiną czy kokainą uprawiany przez armię amerykańską?

Całe populacje w Indiach, Afryce i innych miejscach na Ziemi padały ofiarą tak zwanych szczepień, skutkujących bezpłodnością, kalectwem, zgonami. Nikt nie odważył się zakwalifikować tych szczepień do wyrafinowanej broni biologicznej.
[14:07]
Na szczęście natura broni się sama. Spalone lasy odrastają, biocenoza się odradza. Zmasakrowany Wietnam ma obecnie około 100 milionów ludności i dzietność na poziomie przekraczającym współczynnik 2 więc naród się rozwija i odradza. Indonezja- kraj o czerwono-białej fladze rozsypany po wyspach Pacyfiku ma 275 milionów i również dzietność powyżej 2. Malezja, kraj porównywalny do Polski pod wzgledem powierzchni i ludności ma współczynnik dzietności 1,98. Dewizą tego kraju jest hasło” W jedności siła.” Hymn Malezji, Pieśń Nagaraka co oznacza moja Ojczyzna – zaczyna sie od słów:
Ziemia, na której przelała się moja krew, gdzie mieszkają ludzie
Zjednoczeni i postępowi z danym od Boga Błogosławieństwem szczęścia…”

Pozazdrościć takiej świadomości narodowej.
[14:07]
Cywilizacja światowa zmieniła swój punkt ciężkości. Kraje Pacyfiku, Chiny, Indie i wszystkie pozostałe są w ciągłym rozwoju. Dzięki etosowi pracy.
Amerykanizacja krajów tak zwanych rozwiniętych pogrążyła świat zachodu w stan agonii.
Finansjera światowa skoncentrowana głównie w USA i GB postanowiła zniszczyć Europę, zbyt zasobną, zbyt kulturalną, zbyt roszczeniową, by następnie zdominować kraje azjatyckie i zarazić amerykanizmem kraje Pacyfiku.
Udało im się to w Polsce. Z kraju będącego w pierwszej dziesiątce krajów wysokouprzemysłowionych staliśmy się zacofaną kolonią z długami. W ciągu 30 lat za pomocą tchórzliwych, chciwych polityków bez wizji, dokonali więcej zniszczeń niż wojna. Drenaż umysłów, (kilka milionów wyjechało), drenaż zasobów, niewolnictwo podatkowe i legislacyjne.

Nasi sąsiedzi, którymi straszą nas politycy, nasi odwieczni wrogowie – Niemcy, przy pomocy swoich własnych przywódców przymierzają się do samobójstwa.
Vif Expres podał informację, że ponad 14 milionów Niemców żyje poniżej progu ubóstwa.
Francja- niegdyś córa Kościoła- kraj wojen religijnych, dziś staje się powoli muzułmańskim kalifatem. Ludność biednieje z roku na rok, odżywia się w restauracjach serca dla ubogich, płaci coraz większe podatki i nie rozumie dlaczego mając 56 central atomowych ma stale podwyżki cen energii, dlaczego ich zakłady przemysłowe są sprzedawane, dlaczego jest coraz mniej miejsc pracy, dlaczego ich armia jest uszczuplana – np. piechoty mają tyle co Szwajcaria. Dług wynosi 120% ich PKB.
Włochy już nie kryją się z zamiarem opuszczenia tonącej łajby jaką jest Unia Europejska. Niemcy skorzystały na wprowadzeniu euro, Włochy upadły z kretesem na tej zamianie walut. Ich dług wynosi 150% ich PKB. Nie do spłacenia w tym systemie. Dlatego spozierają na Chiny. Złośliwi mówią, że ruch 5 Gwiazd powstał dzięki chińskim gwiazdom.
[14:07]
Chińczycy nie napadają, nie kolonizują innych krajów wzorem Anglosasów, Niemców, Francuzów czy Hiszpanów. Oni kolonizują ekonomicznie. Kupili od zadłużonych Greków port w Pireusie. Zainwestowali w biedne kraje afrykańskie. Wynajmują areały pod produkcję żywności, bo mają sporo ludzi do wyżywienia.
Niestety, ani Chiny, ani Indie, ani inne kraje azjatyckie nie dbają o środowisko. Nie w sensie ogłupiającej ideologii dwutlenkowej, w sensie ograniczenia produkcji śmieci. Kiedyś ubrania, buty, produkty codziennego użytku cechowała trwałość. Zastąpiona została bylejakością, taniochą, ideologią jednorazowego użytku.
Zarówno Pacyfik jak i inne oceany i zbiorniki wodne są coraz bardziej zanieczyszczone. To daje tej sekcie zbawców ludzkości pretekst do działań w celu wyeliminowanowania znacznej liczby ludzi w imię ratowania Ziemi. Mówią o tym otwartym tekstem na łamach ONZ , UNESCO i WHO. Większość tych organizacji jest podległa ekonomicznie i ideologicznie sekciarzom, którzy nakradli i naprodukowali tyle kasy za pomocą lichwy i grabieży wojennych, że manipulują bez żadnych ograniczeń ludźmi na ich żołdzie.

Świat powoli staje się obozem koncentracyjnym, w którym rolę kapo spełniają politycy, dziennikarze, pracownicy budżetówki i wszyscy ci, którzy nie mając świadomości, służą temu sytemowi. Absurdalne gdy pomysleć, że tylko na powierzchni samego stanu Texas, który ma niecałe 700 000 km2 mogłaby zmieścić się cała siedmiomiliardowa rzesza mieszkańców Ziemi i każy miałby do dyspozycji 100m2…

Krakowska Niewiasta #WGO
20.09.2022r.

2 thoughts on “Co tam Panie w polityce?”

  1. Niewiasto, mądra Wiedźmo, choć ludzi świadomych jest na razie garstka, to… nawet największe drzewo wyrasta z maleńkiego ziarenka.
    Nasze drzewo wyrośnie. Już wyrasta, tylko odwiecznym zwyczajem drzew robi to powoli.

    1. Ludzi świadomych,przbudzonych jest coraz więcej, to tylko kwestia czasu.Bardzo mądry,przemyślany tekst,pozdrawiam serdecznie,czekam na więcej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *